| Duckey a întrebat:

Am incercat mai multe remedii dar fara rezultat! Cum pot da jos grasimea de pe abdomen? dau funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancand mai putin, sau cu moderatie.

| Flaviucu a răspuns:

Ai incercat sa alergi 30-40 minute pe zi cu o punga sau ceva din nailon legat peste burta? Daca nu incearca asta o sa te ajute 100%

| AnnaAnnne a răspuns:

Cauta pe YouTube exercitii de slabit rapid si da pe primul link, acolo ai exercitii pentru abdomen, fese etc.Or sa te ajute f.mult.Sper ca te.am ajutat, o seara frumoasa!

| gabriella85 a răspuns:

Muuulte abdomene,(sala), ai grija la alimentatie si multaaa apa.eu asa am reusit!

| Flaviucu a răspuns (pentru gabriella85):

Multa apa? Serios?

| Buburuza2222 a răspuns:

Eu am slabit cu ajutorul aparatului Relax and tone

| BolonitZze a răspuns:

Pai faci in fiecare zi abdomene...cate poti tu. Nu trebuie sa te fortezi prea tare, iar intr-o saptamana sau doua(daca te misti mai greu) o sa ai un abdomen plat, poate faci si patratele.

| ady4pk a răspuns:

Cea mai buna optiune (dupa parerea mea) : Alearga, tata!