| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa va spun ca merg la sala de 3 luni si se cunoaste putin muschii si doresc sa va intreb daca creatina afecteaza inima? Unii spun ca da altii ca nu si nu stiu ce sa cred.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| hibrid112 a răspuns:

Nici vorba este foarte folositoare. Luata in supradoza exces afecteaza rinichiu dar doar daca ai probleme renale in rest e foarte buna.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca nu faci exces si nu depasesti doza zilnica recomandata, nu te afecteaza cu nimic. Si eu stateam pe ganduri la inceput daca sa iau sau nu, si iau de ceva timp si se pare ca nu am nici o problema.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai sincer, ce vrei sa vezi dupa 3 luni? Trage si tu 3 ani si apoi compara.

Sper ca ai mai mult de 3 mese pe zi, nu?

| wqreqwfsaddwqa a răspuns (pentru Cosmin86):

7-8 mese pe ziwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Continua si in cativa ani o sa ai muschi ca lumea

| cristi1505 a răspuns:

laughing)) Zile celor care spun ca afecteaza sa se duca sa se culce.NU iti afecteaza cu nimic! Este un supliment, atat! El se ia si din carne rosie asa ca nu are cu ce sa iti afecteze.