| anonim_4396 a întrebat:

Salutes! Cum pot sa-mi fac biceps si pectorali daca nu am acces la sala?

Răspuns Câştigător
| Gorillaz a răspuns:

Simplu, acasa, pectorali -flotari, biceps, iei o greutate mica si tot lucrezi cu ea, nu lua greutate mare, tinand mana jos, ridici pana sus, iei o sticla de un litru, de 2, nu stiu ce varsta ai, daca ai vreo bara acasa de care sa te agati, sa faci tractiuni, daca ai extensor poti sa iti dezvolti peiptul, spatele...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gorillaz):

Ce sa faca cu 1 litru sau 2? Nu o sa se observe nimic cu o greutate atat de mica

3 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Buna! Simplu!
Flotări, flotări, flotări! Alimentație sănătoasă!
Si încă una buna: ia și tu doua ciocane grele și folosestele pentru bicepși! (Am glumithee hee )
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti o gantera sau haltera.