| hibrid112 a întrebat:

Sautare tuturor! Voi ce parere aveti. Vreu sa incerk sa fac un baton proteic, utilizand oua, lapte degresat, in locul fainei folosesc fulgi de ovaz, nuci, migdale,.Ce parere aveti ar fi ok? Folosesc acele elemente separat dar m-am gandit sa le combin. Astept pareri. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Nu e nimic rau in a folosi acel baton cu ingredinetele mentionate.To ce trebuie sa faci e sa urmezi si un program de exercitii.Nu neaparat Culturism... poti face sport, doar folosindu-ti propriul corp.Bafta

| Veleno1 a răspuns:

Dece sa-l faci baton cand poti sa le mananci direct in farfurie? Sau du-te la plafar si gasesti baton proteic la 2-5 lei

| VasileBogdan a răspuns:

Da este foarte ok ce ai spus tu. Dar iti spun sa nu ai asteptari ca la o punga de proteine. Nu are nici o legatura ce doresti tu sa faci cu ce vezi ca iau cei care fac sala. Nu te gandii ca mananci ce ai mentionat mai sus si faci muschi. Bafta si pofta buna.

| hibrid112 explică (pentru VasileBogdan):

Fac sala de peste 1 anhappy am rezultate bune intrebarea am pus-o doar pentru a vede daca este okhappy

| VasileBogdan a răspuns (pentru hibrid112):

In primii 2 ani ai rezultate daca tragi si fara sa mananci happy Dupa 2 ani o sa vezi ca fara suplimente nu faci nimic, Si ca sa stii in acesti 2 ani trebuie sa iei macar 10-15 kg pe an