| TheTimeKiller a întrebat:

Sfaturi pentru skateboard va rog!
Si spuneti-mi daca e buna placa care mi-am luat-o :
e de la Oxelo(firma producatoare) de la Decathlon pe spate scrie oxelo army si a costat 180 lei. Marimea e 7.5(eu port 41-42 la adidasi). Multumesc foarte mult!

8 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

O stiuhappy E aia cu pitbull...Da e foarte buna...happy

| TheTimeKiller explică (pentru DeejayAndr3y):

Nu e cu pitbull are pe spate un desen verde(un fel de omulet) cu ochi roz si e fosforescent. Am luat echilibru destul de mult in 2 zile si are destulta viteza. Problema e ca imi pierd echilibru in locurile denivelate. Si trebuie sa invat sa cotesc mai bine. Sti sa faci ollie? Vreau sa invat sa fac ollie si dupa flip big grin.

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Http://img.clasf.es/......230538.jpg

Iti pierzi ecilibru din cauza la roti...trebuie stranse sau slabite...depinde de situtatie.:)

Fac ollie, dar greu:)

| 1791997 a răspuns:

Despre ce e vorba mai exact?

| TheTimeKiller explică (pentru 1791997):

Este vorba despre acest skate http://www.decathlon.ro/RO/skateboard-mid-gold-222608938/#. Este bun? Si sfaturi ce sa NU fac.

| 1791997 a răspuns (pentru TheTimeKiller):

E foarte buna da nu e recomandata pentru cei de peste 1.30m inaltima

| TheTimeKiller explică (pentru 1791997):

Am 1.70 happy mai mari nu am vazut. Si sunt niste skateri pe youtube din Slatina si mi-au spus ca e buna marimea 1.75.

| 1791997 a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Ok.daca zici tu