| Enigmaumana a întrebat:

Stie careva cum pot slabi pe picioare(fiind baiat) Am avut circa 150 de kile am dat jos pana la 88 acum...
De mancat, acum mananc sanatos...
Alerg cel putin 1 ora in fiecare zi, fac sala de 3 ori pe saptamana, merg cu bicicleta 2 ore acasa fac exercitii gen flotari,abdomene, genoflectiuni etc...
Problema e ca picioarele in loc sa mi se subtieze, se pune masa musculara in exces si nu pot sa scad pe ele...
Are careva vreo solutie?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Masa musculara este o fabrica de mancat grasime, nu trebuie sasi faci griji este fb sa faci muschi si cat mai multi, bravo tie eu ma bucur ca ai reusit

| RAY a răspuns:

In cat timp ai reusit? si ca mancai?

| Enigmaumana explică (pentru RAY):

Fix 1 an...Multa cola, alcool mese tarziu in noapte, dormeam ziua...

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinaSweet a răspuns:

Masa musculara in exces poate fi rezultatul efortului prea mare depus asupra picioarelor.Asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa depui efort asupra picioarelor, dar nu atat de marewinking

| Enigmaumana explică (pentru CatalinaSweet):

As vrea sa pot dar nu am pic de starelaughing