| AlexDSC a întrebat:

Stie cineva ce e cu problema de la BMX ( o mai are cineva? ) cand merg cu bike-ul se aude un pocanit si parca se rupe dar nu se rupe si pentru 1 secunda dau in gol! sad

1 răspuns:
| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

O sa iti mai functioneze cateva luni duap care ar trebui sa renunti al bmx problema principala este lantul mai exact... cum sa iti explic... of uite romaneste foaia pe care sta lantul cu timpul se uzeaza si nu isi mai face bien treaba si incepi as dai in gol iar pocnitul poate fii de la lant slabeste-l daca tot trosneste cred ca ai probleme cu rulmentii