| niculescu16081994 a întrebat:

Alta metoda in afara de steroizi pentru marirea masei musculare nu exista? Dau funda la cel care stie!

Răspuns Câştigător
| andreisoci a răspuns:

Mi se pare ca se gaseste si la farmacii,este o pirula, iti da energie, sis vei putea face mult sala si se vor dezvolta si muschiihappy, creatina se gaseste si pe la farmacii, funda?

13 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Dece trebuie sa dai bani pe toate prostiile cand poti sa ie-i alimente naturale? Proteinele artificiale adica din suplimente doar te umfla pentru o vreme si apoi ti se lasa muschii.Creatina e volumizatoare retine apa in muschii.
Si sunt mai multe efecte negative..descoperale singur.

| Dkgray a răspuns (pentru klau95):

De ce sunt ''artificiale''?
Asta cu ''te umfla pentru o vreme si apoi ti se lasa muschii'' este un alt mit penibil care circula.
Retentia de apa nu mi se pare neaparat un lucru rau si pe langa aceasta creatina vine cu alte beneficii(creste sinteza proteinelor, scade LDL - colesterolul rau, ofera energie etc).

| niculescu16081994 explică (pentru Dkgray):

Auzi dkgray gasesc la farmacie creatina si daca da cam cat ar costa? multumesc

| Cosmin86 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Nu gasesti la farmacie, gasesti in magazinele specializate (ex. nutritech )

| JokerV a răspuns:

Suplimente....creatina,pro whey.

| niculescu16081994 explică (pentru JokerV):

De unde pot cumpara creatina pro whey si cam cat costa

| baru a răspuns:

Nu. Natural nu exista. Tot cea ce este praf, este chimical, nu cum spun ei, ca este natural suta la suta. Pa!

| andreisoci a răspuns:

Ce rost are sa bagi proteine sau steroizi? ca te umfla si puterea nu ti-o creste foarte mult, mai bine ia o creatina si baga la sala de forta...

| niculescu16081994 explică (pentru andreisoci):

Ce e aia creatica ca nu stiu

| LMV01 a răspuns:

Creatina este un supliment foarte bunwinkingbafta

| niculescu16081994 explică (pentru LMV01):

De unde pot cumpara creatina si cam cat costa?

| LMV01 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Cauta pe net si da comanda in cel mai scurt timp iti aduce acasa... intra pe redis.ro baftawinking funda

| Cosmin86 a răspuns (pentru andreisoci):

Creatina la farmacie, asta-i buna rolling on the floor

| andreisoci a răspuns (pentru niculescu16081994):

Mi se pare ca se gaseste si la farmacii,este o pirula, iti da energie, sis vei putea face mult sala si se vor dezvolta si muschiihappy, creatina se gaseste si pe la farmacii, funda?