| adela2012 a întrebat:

Stiti cum pot scapa de solduri? Vreau niste exercitii, dar sa fie eficiente, nu sa cautati voi pe net si sa imi dati mie repede, vreau ceva ce a-ti incercat si voi si ati reusit sa slabiti happy

10 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

E ceva frumos numit cardio, nu exista exercitii care sa te slabeasca intr-o anumita zona

| JohnnyBi a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Si daca are structura osoasa mare? laughing

| adela2012 explică (pentru JohnnyBi):

Da, sunt cam lata in bazin, dar e si grasimewinking

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru JohnnyBi):

Asa spun toti umflatii.

| adela2012 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu sunt umflata, desteptule!winking

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru adela2012):

Doar obeza

| adela2012 explică (pentru FatUglyVirgin):

Daa...te dai si tu mare pe-aici ca toti ceilalti cu un cont fals si fara poza de profil. Daca am solduri si vreau sa le mai dau jos asta nu inseamna ca sunt obeza. N-ai vazut nici macar o poza cu mine si judeci doar. N-am nevoie de raspunsurile tale la intrebarile mele asa ca dispari. Te-am pupat! :*

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru adela2012):

Pai si tu ai un cont fals pentru ca n-ai poza de profillaughing

| JohnnyBi a răspuns (pentru adela2012):

De grasime scapi cum a zis asta cu niste cardio si alimentatie. De osatura masiva...nu scapi

| JohnnyBi a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Tu esti un om deosebit de prost. Daca eu la 1.73m inaltime si 73 kg am patratele si cel mai bun amic la 75 kg si aceeasi inaltime are 5 rotocoale de burta care e diferenta? Muschii sunt mai grei decat grasimea la aceeasi densitate si volum. Diferenta e greutatea sistemului osos.
Sau esti genul de prost care crezi ca orice vietate e xeroxul alteia? Sau crezi ca oameni precum world's strongest men au numai grasime? Sau ca muschii lor suporta greutatile alea pe un sistem osos de vrabie?