| Lukian a întrebat:

Stiti vreo reteta pentru un shake facut acasa din oua, lapte, etc?
Ceva de baut dupa antrenamentul la sala?

1 răspuns:
| Ionut_Iacob_1994 a răspuns:

Alea erau folosite de culturisti inainte sa apara shake-urile din ziua de azi. Mai bine iti iei un concentrat proteic care dupa sala ar un efect mai bun. Proteine ajunge mult mai repede in sange si e mai de calitate. Si daca stai sa calculezi cam tot acelasi pret/shake este dar diferenta e uriasa plus ca un concentrat proteic e mult mai usor de consumat happy