| Cristy_5268 a întrebat:

Sunt baiat am 13 ani si vreau sa stiu cum sa fac patratele la abdomen si cum sa fac muschi la tate. spunttimi cate trebuie sa fac(flotari sau abdomeme)

Răspuns Câştigător
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Sereje omu a intrebat ceva.asa a putut/vrut sa se exprime.ce treaba ai cu el.

7 răspunsuri:
| Bogdanst a răspuns:

CE vreti are 13 ani, scuzatil de data asta.
Uite exercitii pentru abdomene doar in 8 minute http://www.youtube.com/watch?v=kHSCmwHaGJs si pentru
piept
http://www.youtube.com/watch?v=vdxO1TpMgDA&feature=player_embedded.O zi buna si tinete de flotari si abdomene. Sper ca ti-am fost de ajutor.Si sanatate din plin.

| criiisa a răspuns:

@sereje, bravo. buna replica...si app @cristy "muschii la tate" se numesc pectoralilaughinglaughinglaughing

| sereje a răspuns:

Muschi la tate face mama ta poate.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Am si eu mushchi la tatebatting eyelashes vrei sa le vezi smug? :''>

| katala a răspuns:

Si una si alta. flotarile pentru pectorali ("muschi la tate")si abdomenele pentru "patratele".

| cristinna23 a răspuns:

Sala