| Ch0co a întrebat:

Sunt extrem de slab, am doar 50 de kg, desi mananc mult. Se pare ca doar seman cu tata care are 60 si ceva de kg. Daca ma apuc de sala, exista vreo sansa sa pun masa musculara pe mine? Dar in sensul sa o pun bine, sa se vada muschii, nu ca la un culturist, dar asa cum ii vedeti pe toti "smecherii" pe strada.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o alimentatie potrivita, normal ca poti.

| Claxon987 a răspuns:

Trebuie ani de sala daca vrei sa se vada ceva muschi cat de cat, nu se pune usoar masa musculara, fara sa iei pastile sau alte prafuri. intr adevar singura ta solutie este sa mergi la sala, dar intreaba cu ce greutati ai voie sa umbli, nu face singur ca mai tare iti dauneaza

| Anonymous1988 a răspuns:

Depinde. Cati ani ai? Intreb doar ca sa te pot ajuta cu raspunsul

| Intrainforma a răspuns:

Www.intrainforma.ro aici gasesti ceea ce cauti.
E nevoie de un mic efort pentru a citi articolele si de vointa pentru a aplica ce scrie in ele.
Bafta :)

| IliebGgdw a răspuns:

Bineinteles ca poti, esti ectomorf si tocmai de aceea mesele tale trebuie sa fie din 3 in 3 ore, mese bogate in proteine si carbohidrati.
Pentru sala ar fi bine sa iti cumperi un gainer de tip GFX-8 de la pronutrition, sa iti faci antrenamentul cum trebuie, sa mananci foarte bine si sa dormi. Cu elementele astea in 3 luni vei vedea rezultate din plin.