| Sh4d0wGh0st a întrebat:

Un program cu tractiuni (pentru biceps,triceps,antebrat,umeri,trapez, spate toate grupele care se poate lucra), abdomene, flotări (cu mainile apropriate si departate si in pumni), genoflexiuni, alergare, impins din culcat cu haltera, flexii cu gantera, flexii cu haltera, flexia palmelor cu haltera priza in supinatie, flexia palmelor cu haltera priza inversa.
Si daca mai stiti un exercitiu ceva care sa ma ajute foarte mult la skandarberg si la impins

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

De ce nu mergi la sala?