| GulDan a întrebat:

Unde gasesc si eu niste adidasi maxim 150 lei..de alergat?

In Bucuresti daca stiti sau, ..sa cumpar online!

FUNDA!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce importanta cu ce alergi? aia o sa alearga in locul tau sau ce? eu isi recomand niste tenisi sau ceva ieftin, daca era vara isi recomandam alergarea descult dar e toamna, ai alergat vreodata descult nu sti ce pierzi sincer, apropo ai grija ce contrafacturi cumperi in mall peste 90% este fake, sa nu cumperi de la hervis, intersport alte minuni, cumpara de la reprezanta adidas aflata in mall singuri care vand adidasi originali dar nu la 150 de lei, si la 100 de euro nu-i o avere dar merita bafta multa, sincer piciorului tau nu-i pasa ce adidas ai tu in picior, in locul as cumpara din bazar cu vreo 80 de lei si multe fructe, proteine

| GulDan explică (pentru RAY):

Pai man eu fac atletism nu pot alerga in orce...si stiu ce sa mananc stai linistit fac sport de 3 ani.
SI nu imi permit sa dau atatia bani pe adidasi mai ales daca se rup o sa ma oftic si mai rau))

| RAY a răspuns (pentru GulDan):

Isi dai seama ca in de aia se antreaza ateleti de perfomante mari, nu se rup asa usor nici astia ieftini

| express11 a răspuns:

Intersport-in mall carefoull, decatlon-mall, toate molurile au firme de articole sportive, si gasesti adidas ok.pana in 150ron

| Nicolae_Mario_2000 a răspuns:

Nike air la 130 pe fb

| 12anon12 a răspuns:

Decathlon happy