| plm508 a întrebat:

Urgent! Daca fumez de 3 luni si trebuie sa ma duc la o vizita medicala pentru sport isi va da seama cineva?

9 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu e bine ce faci

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă să nu fumezi deloc

| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu.
Decăt dacă inainte de vizită fumezi și trebuie miroase

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cam dubios sa faci și sport și să îți distrugi și sănătatea.
Încearcă să scapi de acest obicei toxic cu care se confrunta mulți, ca sunt o pierdere de bani + ajungi cu alte probleme medicale.

| newaccountbye a răspuns:

Nu și va da nimeni seama dacă nu mirosi a fum, dar alege ori sport ori nicotina.

| ponturi a răspuns:

Cu siguranta nu, pastreaza o respiratie proaspata, ai grija la nicotica care se aduna la degete (galbaneala) si la tigarile pe care le ai la tine, bricheta sau resturi de tutun prin buzunare.

| darrio2007 a răspuns (pentru ponturi):

Dar ce, ii face si perchezitie?

| DanRaul77 a răspuns:

????