| Radandam a întrebat:

Vi s-a întâmplat când erați la sala sau acasă, la exercițiul ala pentru triceps cu gantera deasupra capului sa va loviți la cap cu gantera la cap sau sa va ștergeți? Trebuia sa țin capul mai aplecat gen, dar când am lăsat gantera in jos m-a șters puțin în spatele capului, nu a căzut gantera, doar m-a șters din inerția aia de jos-sus. Ați pățit asa ceva? Vad ca nu s-a umflat în spate la cap acolo. Și am fost conștient.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Extensii cu gantera pentru triceps deasupra capului.

Faci un exercitiu care nici nu stii cum se numeste laughing)

Nu mai pierde vremea cu prostia aia de exercitiu si fa impins cu priza ingusta si flotari la paralele, daca vrei triceps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pățit, dar nu e mare chestie. Doar nu făceai cu 50kg.

| Radandam explică (pentru anonim_4396):

12 kg parca. Dar faza e ca m-a șters pe cap, când lăsăm bratele in spate. Știi exercițiul cred.