| alexandradlr a întrebat:

Voi cum vedeți faza dintre Anglia si Danemarca? Mă refer la acel penalty. Credeti ca a fost acordat corect sau nu? Am văzut că s-au iscat discuții.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Atat am de zis...Sterling! Un jucator absolut mediocru care stie numai sa simuleze, fotbalistii care simuleaza ar trebui banati cateva meciuri bune sa se invete minte + amenzi consistente, iar arbitrii care incurajeaza coruptia si fura pe fata ar trebui exclusi pe viata din sport! Fireste, nu are cine sa faca asta, sunt scoliti sa fie asa.

| aXy99 a răspuns:

Nu a fost acordat corect.

| RobertMoon a răspuns:

Furt pe fata, degeaba exista VAR. Cand trebuie sa castige cine vrea UEFA asa se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speram sa ajunga Danemarca campioana dar asta e

| Kalto a răspuns:

Meci vandut