| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi s-a parut corect cum a decurs meciul amical Ro-It de aseara? Mie nu! Penalty a fost acordat pe nedrept, arbitrii au tinut toti cu macaronarii aialaughing Daca nu, n-ar fi marcat uratul ala de Marchisio(parca) in veci. Au un noroc chior.

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

E un portar foarte bun! Parerea mea. E cel mai bun portar Roman, la momentul asta, nu pot sa spun ca Pantilimon e peste el.
Daca nu era el, probabil nu eram calificati, a avut niste parade in calificari....AUR!

19 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu m-am uitat la meci căci era un simplu amical și oricum credeam că ia bătaie România...Și îmi faci o impresie din ce în ce mai bună. Bravo, o fată microbistă.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Imi place sportul. dar la fotbal ma uit rar.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine oricum happy

| J0B0MAT a răspuns:

N-am vazut, dar e bine ca am facut macar egal.
Mie nu se pare corect ca s-a anulat amicalul Spaniei, dar ..in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu, n-a fost corect deloc. niște arbitrii așa aiuriți n-am mai văzut. bine că au avut noroc. oh, stai. nu m-am uitat rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai fata... rolling on the floor Eu ma uit doar cand joaca Romania

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

unde fată? scuze fată, dar mi-e frig rău, când tastez mă mai încălzesc și eu puțin laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu ti-am zis sa-ti iei ursul sa-ti tina de cald... dar daca preferi sa tastezi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

vreau un om, nu un urs laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca trebuie sa te impiedici de vreunul. Daca mai vad vreo publicitate iti zic. kiss

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

mai bine pune un anunț în ziar laughing kiss

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce scriu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

nimic rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sei tremenda!

| Daniellllll1 a răspuns:

Ma mir ca am inscris doua goluri, pentru ca Buffon...Cel mai frumos gol al lui Andone.Clar! Ca in fifa! rolling on the floor
La al doilea gol pe care l-am primit, a fost offside!
Am vazut bine? Ai zis ca ala e? Eh, ce n-as da sa fiu in locu' lui, si aici nu ma refer la bani sau faima
Macar ma simt mandru ca a facut Romania egal, cu una dintre contra-candidate la Euro.Inainte de ziua de maine...Macar atat!

| anonim_4396 explică (pentru Daniellllll1):

Eu ma mir ca nu au fost primite mai multe goluri cu Tatarusanu in poartalaughing dar a fost treaz de data asta.

| anonim_4396 explică (pentru Daniellllll1):

AUR laughing Eu sunt critica in seara asta, nu stiu ce am sad

| Daniellllll1 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un portar foarte bun! Parerea mea. E cel mai bun portar Roman, la momentul asta, nu pot sa spun ca Pantilimon e peste el.
Daca nu era el, probabil nu eram calificati, a avut niste parade in calificari....AUR!

| Jjøқεr a răspuns:

"Macaronarilor" li s-a refuzat un penalty clar mai devreme, de-aia s-a acordat lovitura de la 11 m asa de usor la al doilea fault in careu. A fost un meci frumos, o prima repriza buna facuta de nationala noastra. Si noi am avut noroc chior la primul gol. Totusi sa respectam aceasta echipa de "macaronari" care au mai multe cupe in palmares decat noi participari la vreun turneu final.

| anonim_4396 explică (pentru Jjøқεr):

Dar "macaronari" nu e o insulta. Si ei recunosc ca sunt "mangiaspaghetti". Si mie imi plac macaroanele.