| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Voi in cat timp ati reusit sa stapaniti perfect front flip-ul?(adica oriunde si pe orice suprafata).Eu cad si in picioare dar cad si in fund asa ca inca nu o sa fac pe iarba sau beton.

6 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Back flip does better my friend happy

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru trisoru):

Stiu.Dar mai am pana la back flip.

| MoruAndrei a răspuns:

Depinde de abilităţile fiecăruia. Încearcă să nu-l faci niciodată de la înălţime, oricât de mică ar fi deoarece îţi pierzi din ''antrenament''. Fă-l doar pe suprafeţe drepte.

| Stefan_Loredan_1990 a răspuns:

Incearca pe o trambulina
dar sa incepi de la una mare pana ajungi la una mica si dupa pe beton sau iarba

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru Stefan_Loredan_1990):

Mersi de raspuns.Dar nu cred ca imi trebuie trambulina pentru ca pe loc drept eu cad in picioare dar si de multe ori in fund de aia intrebam in cat timp ati reusit sa stapaniti la perfectie front flip-ul, ca poate trebuie sa exersez mai mult.