| valiko a întrebat:

Vreau sa cresc mai repede in piept,ce sa fac? Nu vreau sa iau proteine, creatina sau altceva... ofer fundita

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? Nu vrei sa iei proteine si creatina?

Adica tu vrei sa stai NEMANCAT?

NU iti cresc muschii daca stai nemancat, ci ajungi la spital.

Copii mici, vor ei sa puna muschi stand nemancati!

| Vladut650 a răspuns:

Consitentizezi ca mananci zilnic si proteine si creatina nu?

| CristiMC a răspuns:

Sal proteine consumi zilnic din alimente! Un culturist lucreaza toate grupe musculare nu doar unu ca sa arate apoi ca un handi...

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Daca nu vrei sa iei suplimente va trebui sa mananci mai multa. Mai intai calculeaza de cate calorii are nevoie organismul tau.
1. Ai grija la alimentatie
2. Odihna are prioritate
3. Antreneaza-te cu cap

| rhino50 a răspuns:

„Nu vreau sa iau proteine„ Imposibil!
Carne, branza, lapte, oua, soia...=proteine
Tu consumi zilnic proteinee!
Mai bine ai incerca „sa cresti in„ cap...

| valiko explică:

Ati inteles gresit...nu vreau suplimente...sunteti mai prosti ca mine... rhino50 esti dobitoc rau du-te-n mortii matii

| rhino50 a răspuns (pentru valiko):

Da is „dobitoc rau„ laughing) ca m-am obosit sa iti raspund...Ma injuri pe mine ca nu am inteles limbaju tau de copil complexat... dupa exprimarea ta i-mi dau seama ca esti un copil de pana in 12-13 ani crare se viseaza Mr Olympia.
Bafta in incercarea ta de „a creste in piept„ fara „proteine„.

| Cosmin86 a răspuns (pentru rhino50):

E doar un copil pampalau si firav care vrea si el "piept", nu se merita sa-i raspunzi.