| briceag a întrebat:

Salut am 16 ani si fac sala de 1 luna si nu vreau sa-mi eau proteine sau alte prosti. fac la piept cu 55 am crescut foarte repede la inceput faceam cu 40. si sunt curios daca se vede ceva pe mine intr-un an maxim 2. am in brat 28 cat cresc intr-un an?

2 răspunsuri:
| Sergiu2609 a răspuns:

Pfff...eu cand m-am apucat de sala faceam cu bara goala laughing acum fac cu 80, asta intr-un timp de 2 ani de zile, tu asigurati o alimentatie bogata in proteine si carbohidrati. Ai grija sa lucrezi toate grupele, picioare, spate, umeri. Eu de exemplu nu am bagat piciaorele decat pana acum 2 luni, lucru care mi-a limitat cresterea in forta, masa. la brat am 37 ...de la 25
trage tare si manaca bine. Rezultatele o sa vina cu timpul 6-7 luni.

| briceag explică:

Pai eu nu vreau sa ma fac mare doar sa am un corp calumea ca alex velea stiu si eu. Si nu as lua proteine ca mi-e frica ca se lasa muschi de pe minelaughing