| NoChanceForUs a întrebat:

Vreau să-mi iau o bicicletă nouă, undeva între 1000-1500 RON(poate să depășească puțin și prețul ăsta), cu frâne pe disc(pe trasee off-road sunt mai eficiente, plus că nu se întâmplă nimic dacă strâmb puțin janta.)
Vreau și eu niște recomandări, cam ce bicicletă aș putea lua.(Bună pentru offroad dar bună și pe asfalt.)
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| chelstone a răspuns:

Cube e foarte buna pentru sosele, pentru teren accidentat nu pot sa-ti dau sfaturi, imi place mai mult ciclismul

| BastetReloaded a răspuns:

Gata,nu mai ai 42 de întrebărisad