| Agentulx a întrebat:

Vreau sa pun bilete la pariuri. Spuneti-mi care sunt cele mai bune case si cum se pariaza (stiu regurile, sunt bun dar nu stiu daca cum imi fac biletul)

2 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Agentulx sa nu-l asculti pe Woodenpints ca e bine cand pariezi pentru ca pe urma te uiti la acel meci cu echipajul SMURD linga tine ca adrenalina e la maxim, bataile inimii ajung undeva la 200 pe minut, transpiri ca si cum ai alergat maratonul, tensiunea ajunge la 180/120, dar cel mai tare e momentul de dupa meci cand te simti de parca ai castigat UEFA CL. Meciul il traiesti la o intensitate maxima(maxima e putin spus). Casele de pariuri si cotele le gasesti pe net nu pot sa-ti recomand eu una si sunt multe variante de a paria dar daca te duci o data de doua ori pe acolo ai sa stii absolut totul si cum se pariaza si tot. Succes si sa nu pariezi multi bani.

| JapKa a răspuns:

Superbet