| alinel0808 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care sunt abdomene pentru dat sunca de pe burta jos, si abdomenele pentru patratele, si cate trebuie pe zi!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu se obtine din alimentatie.

NU EXISTA abdomene pentru "dat sunca jos"

| Xpressurself a răspuns:

Alergari, incepi cu cat poti si cresti gradat pana la 20-30 minute. incepe cu douna alergari pe saptamana si creste pana la o zi da una nu.
alimentatia corecta este absolut necesara. nu maninci seara dupa 6 pm, nu manca nimic prajit, doar fiert sau copt fara ulei, evita carnea de porc si de vita, mananca sa ai cobustibil nu sa te saturi si sa simti ca esti plin, maninca la ore fixe nu cand iti este foame, nu fuma.
suplimenteaza inainte si dupa antrenamente cu ceva usor dar energizant si bogat in proteine, un albus de ou inainte si un pahar cu lapte crud dupa de exemplu. vezi supimente alimentare la magazinele naturiste, nu pastile, fulgi de drojdie de bere, germeni de griu, spirulina, nuci, seminte de dovleac macinate.

| WeAreSmart a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCNAjjkbNbaVeH4o617fTC4g https://www.youtube.com/channel/UC9J2AfHXgU9FbZAE-U3U0Ow
eu mi-am facut patratele in 5 luni cu aceste exercitii, trebuie sa faci in tocmai ca modelele din video, si fara alimentatia corecta nu era sa am aceste rezultate http://www.body-building.md/......ulare.html nu e numai decat sa ai alimentatie stricta ca in acest site, principalul sa maninci alimente bogate in proteine ca carnea pestele brinza lapte oua etc. si mai putine calorii, iti urez noroc.

| Tirlea_Calin_1997 a răspuns:

Nu obtii nimic cu abdomenele alearga 2 km in fiecare zi si ai grija la alimetatie, ia si niste l carnitina, glutamina

| robipuk a răspuns:

Ccc