| Sawarekh a întrebat:

Am o curiozitate.
Vad in foarte multe videocplipuri din diverse melodii in special din Grecia, Asia, Turcia in care un barbat este legat de femeie sau mai multe.
Ce vor sa trasmita prin asta? Femeile au vreo o fantezie in sensul asta?
PS: nu critic, sunt doar curios.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Poate bărbații sunt cei care au fanteziilehee hee

| Sawarekh explică (pentru Catrice):

Poate sa aiba dar e vorba de ce vor sa trasmita artistele respective.
Toate canta si sunt un grup de femei care il imbata/drogheaza si il leaga apoi pe barbat. Si il lasa pe scaun sau in pat, deci nu e vorba de ce vor ele sa trasmita.
Iti trimit piesele daca vrei.

| Catrice a răspuns (pentru Sawarekh):

thinking

| Frank51 a răspuns:

Toată lumea are fantezii, nu cred că doar femeile din Grecia și Turcia. Acele scene nu reprezintă ceva general valabil.