| Sawarekh a întrebat:

Am observat ca femeile, in general au ochii mai mari ca barbatii.

Care este explicatia?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu stiu daca asta e adevarat, dar daca e asa probabil ochii sunt la fel, dar au capul mai mic si atunci ochii doar par mai mari proportional vorbind

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bărbații sau combinat mai des cu alea cu ochii mai mari, plus ca ele astfel pot fii mai grijulie cu bebe lor, vad si in dreapta, stanga, centru in acelasi timp, femeia e multitasking

| Sawarekh explică (pentru RAY):

Interesant ce spui. Dar observi si tu asta? Sau am eu probleme?laughing

| RAY a răspuns (pentru Sawarekh):

Daca sunt pasionat de stiinta

| Sawarekh explică (pentru RAY):

E un da? Mai concret bosslaughing ca eu chiar am cautat sa vad si nu discuta nimeni despre asta, du sunt artist si sunt f atent la detalii, si pasionat de stiinda, medicina

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doar tu ai observat asta.

| relian a răspuns:

Probabil de la sex, ele primesc, deci bagi ceva si trebuie sa se mareasca pe undeva laughing la unele li se mareste burta, la altele ochii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele nu toate. cauza e genetica

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Hai ca multi de aici fac misto, da chiar e pe bune...sunt atent la detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbații-s mai buni observatori iar femeile mai ușor impresionabile.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| relustefan a răspuns:

Cu cat este mai blajina cu atat are ochii mai mari.