| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata momente cand ati simtit ca sunteti singuri...si nu aveti cu cine vorbi? Cum procedati in astfel de momente?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Au fost nenumarate momente in care am fost singura.....in care m-am simtit singura...cand nu aveam cu cine discuta pur si simplu....imi luam agenda la puricat si descopeream k nimeni nu e acolo sa ma ajute cand aveam nevoie.....in momentele astea tot ce faceam era sa ma retrag intr-un loc unde sa nu ma poata deranja nimeni si sa ma pot relaxa in acelasi timp....incercam sa ma alin singura k poate maine va fi maine bine....imi dadeam curaj si forta sa o iau iar de la capat spunandu-mi k o sa fie intr-o zi si pentru mine soare...
sunt grele momentele in care esti singur....trebuie doar sa nu le lasi sa te darame prea mult :*

30 răspunsuri:
| elenacata a răspuns:

Da am avut sau cel putin asa mi s-a parut..incerc sa gasesc o persoana care tine la mine si sa poata sa ma asculte