| suraks222 a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti cum pot practica o dedublare astrala fara siteuri pas cu pas va rog

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Stai locului! ce tot vrei sa te dedublezi? Fii si tu om normal, ca toti oamenii. happy

| OOOLEOOO a răspuns:

E ca si cum ai vrea ca cineva sa-ti zica cum sa pornesti Merkaba printr-un raspuns online.

Daca chiar te intereseaza citeste carti, si du-te la seminare/cursuri/conferinte etc... happy

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Frate...formula e destul de raspandita: sleep paralisys+imaginatie. Experientele in afara corpului, parerea mea, pot fi invatate dintr-un raspuns online+ cateva clarificari.

| OOOLEOOO a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Corect (+ practica)

Personal cred ca daca vrei sa obtii ceva trebuie sa-ti umpli mintea doar cu acel ceva citind si invatand...

Cel mai simplu ar fi sa se intrebe "ce as face daca as sti sigur ca voi reusi?" iar apoi sa faca exact aia (intelegi tu big grin) ce crezi?

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Bine zici...cand nu-ti iei alternative, te salveaza instinctul de supravietuire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii reusesc din prima, altii nici dupa 20 de ani de incercari.
Cei care nu sunt in stare, au in schimb talent la scris si o sa le vezi in librarie toate tehnicile de iesit in astral.