| anonim_4396 a întrebat:

Astazi, am visat ceva foarte bizar, si chiar nu stiu de ce am visat asa. Se facea ca sunt cu un prieten pe care-l cunosc de mic, si ca eram cu doua fete, una mai apropiata de varsta mea si cealalta mai apropiata de varsta lui. Dintr-o data eram doar eu cu fata care era apropiata de varsta mea si am inceput sa ne tinem in brate si sa ne sarutam, dupa aceea, se facea ca fratele meu mai mare, punea jar pe ea si ca noi am fugit la masina ei si avea pana facuta tot de fratele meu, ea tot nu s-a suparat si am inceput sa fugim pe afara, si abia atunci am intrebat-o cum o cheama si ea mi-a zis ca Amalia, dupa aceea m-am trezit. Stiu doar ca seara trecuta cand am fost la biserica am vazut o fata care semana cu ea si avea prieten. Ce sa fie? Dau funda raspunsului care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti doresti mult sa ajungi la ea. Subcontientul tau recunoaste starea ta emotionala. Ea poate insemna dorinta ta de a te reface in urma unei dureri si de a avea o intimitate cu acea fata. Nu e exclus ca ti-ai dori sa te simti ocrotit, sa primesti afectiune si intelegere. Nu stiu ce sa cred, poate vei da de ea. Probabil acum are mici probleme, jarul nu are o semnificatie buna in vis. Lasa totul sa decurga normal, vei afla daca esti atent la ceea ce ti se intampla.

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Zici că visași ceva bizar...Eh, nu te impacienta, bizarerii conțin mai toate visele. happy

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Iti multumesc pentru raspuns, dar nu prea ma ajuta sa-mi dau seama de ce am visat asa...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc mult pentru raspuns, chiar imi este de folos intr-un fel sau altul, dar nici macar nu o cunosc, de ce mi-as dori sa ajung la ea?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atractie fizica.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici fata din vis si nici fata din realitate nu ma atrageau fizic! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oarelaughing nu degeaba te-ai uitat la ea. Situatia s-ar fi schimbat daca ea n-ar fi avut prieten. Tu cum esti un baiat la locul tau, nu intervi si nu-ti doresti sa ai de-a face cu acea fata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce prostii scoti laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum zici tu...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prostia e ca te bagi aiurea in seama...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti doresti mult sa ajungi la ea. Subcontientul tau recunoaste starea ta emotionala. Ea poate insemna dorinta ta de a te reface in urma unei dureri si de a avea o intimitate cu acea fata. Nu e exclus ca ti-ai dori sa te simti ocrotit, sa primesti afectiune si intelegere. Nu stiu ce sa cred, poate vei da de ea. Probabil acum are mici probleme, jarul nu are o semnificatie buna in vis. Lasa totul sa decurga normal, vei afla daca esti atent la ceea ce ti se intampla.