| Delicacy a întrebat:

Care sunt lucrurile cele mai importante pentru tine în viaţă?

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Daca tot ai intrebat iti voi raspunde.
Cel mai important in viata mea e sa-i vad pe cei dragi mie fericiti,sa nu mai planga,sa dispara tot ce e rau in viata asta.
Nu mi-ar pasa daca toata suferinta ar fi destinata mie,nu mi-ar pasa nici daca maine sau in orice zi as putea muri,dar,n-as vrea sa se intample inainte sa-mi vad visul implinit.
Candva credeam ca nu exista nici prietenie adevarata,nici iubire,dar viata a tinut sa ma contrazica.
Stii ce mi-as dori cel mai tare? Sa uiti de cei care iti fac rau si sa ne iei in calcul pe noi,cei care te iubim.
In lumea asta, trebuie sa lupti neincetat si cu toate fortele pentru a iesi la liman, pentru a-ti gasi fericirea.
P.s. Inainte de curcubeu exista ploaie, inainte de fericire exista suferinta, inainte de orice iubire adevarata exista tradare, dezamagire si ipocrizie.
Imi mai doresc ceva: O familie cu adevarat!

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune...
Iubirea, familia, santatea

| Metaloco a răspuns:

Familia,prietenii adevarati,viata,mancarea, calculatorul, netu, jocurile, multa fericire si sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita mea si TOKIO HOTEL, deci eu imi urasc viata, iubita mea e singurul lucru care ma face fericit si pentru care traiesc si tokio hotel? Pentru ca ma simt linistit ma simt in largul meu atunci cand asculta aceasta trupa.

| Delicacy explică (pentru anonim_4396):

De ce îţi urăşti viaţa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Delicacy):

Pentru ca nu am pe nimeni cu care sa imi exprim problemele.

| Delicacy explică (pentru anonim_4396):

Poate că nu ai găsit încă pe cineva care să te asculte cu adevărat, dar crede-mă, există astfel de persoane.

| DianaTa123 a răspuns:

Netullaughing))) cu scoalalove struck