| modestul a întrebat:

Ce parere aveti despre Apocalipsa biblica? Credeti in ea sau nu credeti?

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, cred in Apocalipsa, dar nu ma framanta deloc (cum, de ce, cand?) vine.

| danut a răspuns:

Da cred si In cuvantul descoperit (apocalipsa) de Dumnezeu prin apostolul Ioan si cred si in Sfarsitul lumii.

| Gospell a răspuns:

Cred... dar nu ma intereseaza cand va veni sau cum va fi. Oricum apocalipsa nu va veni cand zice X sau Y. Suntem la voia Lui Dumnezeu.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred.Si ai pus pana acum de cel putin 8 ori aceasta intrebare cu apocalipsa.Nu te-a lamurit nimeni pana acum? Si alte subiecte care sa te intereseze nu mai ai?

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu cred în Apocalipsa din Biblie, dar nu mă frământ prea tare cu chestia asta.

| m4them4tic a răspuns:

Eu nu cred in biblie, deci nici in apocalipsa biblica.

| SeNyS a răspuns:

Deja ma plictiseste tema asta cu Apocalipsa, ce va tot ganditi frate la sf lumii, traiti clipatongue

| deleuandrei a răspuns:

In cea biblica nu cred, dar ceva de genu sf lumii desigur ca cred. doar nimic nu e veshnic tongue

| Rapateckh93 a răspuns:

Ca si Toma necredinciosul care spunea "eu nu cred pana nu vad". Sper sa nu vad niciodata asa ceva, cel putin cat traiesc.

| T!mea a răspuns:

Parca ati avea ceva obsesie cu sfarsitul sfarsitul lumii & apocalipsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred!

| ElyElyna a răspuns:

Sincera sa fiu, eu cred, dar nu ma framant si ar trebui sa faci la fel...