| ღAnonimღ a întrebat:

Cum iti poti deschide o chakra? nu vreau rasp de genu:nu se poate, intereseaza-te u,. etc. In special e o intrebare pentru madaapple care a reusit sa-si deschida una din cele 7. Chiar sunt pasionata, curioasa si foarte interesata de aceste lucruri(si de Biologieee!). ID: cine vrea sa ma ajute i-l trim printr-un msj.

19 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Eu stiu cum se deschide un kraach. Deschiderea kraach-ului anuleaza superstitia si efectul placebo... si te aduce la realitate.

| mihaibrasov a răspuns:

Deschiderea se face in general prin multa vointa. Pentru unii oameni e suficienta concentrarea si meditatia (iti imaginezi un glob de lumina care trece si deschide cele 7 ceakre):

http://www.youtube.com/results?search_query=chakra+healing&aq=f

De asemenea mai sunt sunete pe care le poti asculta la o anumita frecventa (notele muzicale rezoneaza de la do, re, mi... cu fiecare ceakra de jos in sus), dar efectul e mai mic.

Si... in fine, exista mantre pe care le poti spune zilnic. Iti recomand mantra Ehipto (prelungesti lung toate vocalele) sa o spui o ora in fiecare zi. Dar sunt si altele, specifice pentru fiecare ceakra.

| Angel0 a răspuns:

Se gaseste in comert, se numeste deschizator de chackre. Incearca la Real.

| thealchemist a răspuns:

Ce legatura are cu biologia? si cine zice ca a reusit? ai verificat?
astea sunt prostii, daca te intereseaza cu adevarat du-te sa inveti intr-o manastire budista prin Nepal, nu o sa te ajute nimeni de aici.

| thealchemist a răspuns:

Madapple are creierul afectat de satanism. vrei yoga? foarte bine, du-te in India, Nepal, vezi unde se face yoga cu adevarat si du-te acolo, numai sa nu crezi ca poti invata yoga pe malurile Dimbovitei de la niste satanisti.

| ostea a răspuns:

Eu te pot ajuta dacă vrei. Vorbim prin mesaje.

Nu este greu dar nici simplu. Îți trebuie doar răbdare și liniște.

| deniii_3153 a răspuns (pentru ostea):

Ma poti ajuta si pe mine?

| ღAnonimღ explică:

As vrea sa "formez" un Yin Yang, adica sa-mi deschid toate cele 7 chakre.
Multumesc! Promit 3 funda+asta de aici! si vot! (adica fac trei intrebari spoeciale ca sa dau fundele celui ce ma va ajuta)

| ღAnonimღ explică:

As vrea sa "formez" un Yin Yang, adica sa-mi deschid toate cele 7 chakre.
Multumesc! Promit 3 funda+asta de aici! si vot! (adica fac trei intrebari spoeciale ca sa dau fundele celui ce ma va ajuta)

| ღAnonimღ explică:

Referitor la ID: cine vrea sa ma ajute i-l trimit(ID-ul meu) printr-un mesaj!

| ღAnonimღ explică:

@Chris nu ma uit deloc la rahatu ala...pur si simplu am gasit pe net si... nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala.Ai inteles?
@Eu mersi mult.Ok:*
@thealchemist poate ca sunt prostii, dar poate ca NU. E ceva legat de Yoga, cred. SI as vrea sa invat

@WR104 pacat ca exista unii ca tine care strica lumea, mai bine zis cu astfel de jigniri. Daca n-ar fi cei ca mine, curiosi cu dorinta de a afla mai mult iti spun ca sar prabusi lumea, cacac*****, i****,p******, H******, f******,***,**

@larix, gasestemi tu unu la real si til platesc

| ღAnonimღ explică:

Apropo, wr, daca cei de pe site iti inchid contul, e vina mea. "scuze"

| ღAnonimღ explică:

@alphawolf cum?

| ღAnonimღ explică:

Credeti ca ar trebui sa fac cursuri de Yoga?

| ღAnonimღ explică:

Toti cei cre au zis c nu se poate, eu aproape am reusit (dar a sunat la usa si mi-am pierdut toata concentrarea si s-a oprit dintr-o data sentimentul pe care il simteam)

| eleenuushcka a răspuns (pentru ღAnonimღ):

Si cum ai reusit?
Ca eu chiar sunt pasionata si vreau sa incerc. Te roog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de meditatie multa uite site-ul care te va ajuta vezi ca e satanist:
http://www.flacaraneagra.ro/inner/satanismtraditional-antrenamente.htm

Dai la " deschiderea portilor " si in cel mult 2 saptamani le deschizi pe toate dupa aceea ai mai multe facilitati telekinezie manipularea aurei tale telepatie si multe altele. Foloseste-le cu grija!

| ChrisLautner a răspuns:

Lol deci te uiti prea mult la naruto...revino cu picioarele pe pamant! nu se poate asa ceva.

| Bumbaru_Maryan_1987 a răspuns:

Pentru a avea chakra îti trebuie mult voită dar trebuie doar sa crazi ca poti si prin yoga dar trrebuie multe antrenamente