| briana a întrebat:

Am o problema sh am mare nevoie de ajutorul vostru. Stiu ca sunt oameni bogati care arunca la gunoi tot felul de lucruri De la haine pana la electrocasnice, parfumuri sh cosmetice pentru ca ei se plictisesc sh is permit sa is cumpere altele. Cn ma ajuta? As vrea daca puteti sa imi trim mie lucrurile de care nu mai aveti nevoie pentru ca eu sh alti avem nevoie de ajutor. Cn vrea sa ma ajute sa trim ce poate la adresa : Borascu Jud Gorji cod postal 217090 pe numele de utilizor TPU 47 pentru ca nu vreau sa imi dau numele. Intrebati la posta daca se poate. Am 1, 45 sh port 35/36. Aceasta cerere se adreseaza fetelor. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Că și-așa nu erau deja destui cerșetori; acum au apărut și pe net.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Adevarattt...daca nua i posibilitati nu aveai nici calculator laughing
dar chiar imi pare rau ca asa au ajuns romanii
take care:*