| Costinel46433 a întrebat:

Deci aseara am avut un vis ca eram pe la cimitir și era o înmormântare când am văzut că veneau oamenii cu mortul când am văzut am fugit de acolo ce semnificație are visul asta

Răspuns Câştigător
| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Nu îți bate capu prea mult, uneori si eu am vise foarte ciudate și nici măcar nu am menționat sau mă gândeam la ele, pur și simplu se întâmplă să visezi unele lucruri care poate sa te avertizeze in viața ta, dar în oarecare măsură nu prea se întâmplă nimic, sunt doar vise

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Contrar la ce se crede in popor, in traditie si in mediul rural, visele nu inseamna nimic!
nici nu comunica mortii cu noi, nici vii, nici Dzeu, nici Lucifer
Sunt simple vise si atat

| sparklingqueen a răspuns:

Probabil are ceva semnificație spirituală ce se amesteca cu viața de zi cu zi, practic subconștientul, da n-are legătura cu moartea, are legătura cu ce am zis eu mai devreme, da nu îți da bătăii de cap

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Are semnificația că ești varză la gramatica limbii române. Repetă anul.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Mda, e clar și cu tine. Repetă toți anii! laughing