| Alinatysm8 a întrebat:

Buna, astazi am visat ceva si vreau sa ma ajutati sa stiu ce semnificatie are deoarece daca caut pe net imi dau toate prostiile. Deci in vis se facea ca sunt intr-un cimitir noaptea si eu vedeam fantomele practic oamneii morti care de ridicau si vine un om la mine (o fantoma) si imi da un fel de carte, parea veche neagra asa, mi-a fost frica sa o deschid dar mai era ceva un fel de inmormantare unde erau oameni multi pe care nu ii cunosteam dar ei nu vedeau ce vad eu. In fine, apoi a disparut acest loc de cimir, eram ziua afara si m-am hotarat sa deschid cartea in carte erau ilustrate niste pacate de ale mele apoi erau poze cu rude, cu colegi si altele, la un moment dat am dat in carte de o categorie care ma intreba ceva de genul ca la cine nu ai renunta si erau poze cu rude si apropiati pe care trebuia sa le bifez.
Asta este visul, ajutati-ma sa inteleg ce se intampla, multumesc.

Răspuns Câştigător
| CatalinB11 a răspuns:

Ceea ce ai visat este construit din imaginile pe care le-ai vazut in timpul zilei, visele nu au o semnificatie anume, nu prezic nimic. Sunt doar proiectii ale imaginilor pe care creierul le interpreteaza intr-un mod aleatoriu si independent. Toate cele bune!

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Mergi pe la biserica Dumnezeu e totul, daca ti s zis la cine nu ai renunta sa nu moara cineva din neam sau cunoscuti.Ar fi bine sa dai de cineva din domeniul paranormalului.