| 1234Test a întrebat:

DILEMA
1.Daca o pisica cade mereu in picioare.
2. Daca o felie de paine unsa cu unt cade mereu pe partea unsa.
O pisica cu o felie de paine unsa cu unt lipita de spate cum va cadea? (pisica trebuie sa fie neaparat alb cu negreu si painea este lipita cu untul in sus fata de pisica)

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de caine, ce a mancat.

4 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Am vazut dilema asta in slow motion si-mi este foarte greu s-o diger...

| darrio2007 a răspuns:

Pisica trebuie sa fie alb cu negru si neaparat gestantă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E atat de veche gluma

| Claudiu1905 a răspuns:

Mai exact probabilitatea ca o felie unsa cu unt sa cada cu fata unsa in jos e direct proportionala cu pretul covorului