| TheDeadMan a întrebat:

Esti intr-o camera intunecata cu mine. Eu am un tomberon din aluminiu pe cap, pe care scrie cu acuarele ceva.
Tu ai in mana stanga o cruce si in dreapta o sabie laser, iar in cap o coaja de banana.
Ce faci?

20 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-as sugera vreo cateva locuri in care sa introduci sabia, banana si tomberonul. Daca se poate, in acelasi timp.

| Leocerba a răspuns:

Te trimit la Conversatii, Sanatate, Trivia/Amuzante, Totul despre TPU. In acelasi timp. Pentru ca am vaga senzatie ca esti si ubicuu.

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Leo, de ieri, de când cu defecțiunea tehnică, nu se mai pot muta întrebările (chestionarele sunt doar de formă acum), altfel ar fi transferat demult, cu tot cu banana.

| Leocerba a răspuns (pentru NOname):

Daaa?
Atunci am consumat curent degeaba cu raspunsul de mai sus.
Se mai intampla happy

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Nu, Leo dragă, e perfect.
E bine să se știe care-i baiul. Poate vor mai înceta să aducă facebook și metin la Știință/Filosofie...iar de teme nici nu mai zic...

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru NOname):

Dar poate chiar e filosofica intrebarea, mai stii ce semnificat ascuns o avea?
Nu vad sa fi pomenit baiatul ceva de metin sau facebook...

| NOname a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Da, poate...
Și poate chiar l-aș lua în serios, dacă nu ar fi atât de evident că este doar un troll...deci, pierdere de vreme.
http://www.tpu.ro/utilizator/qqxu/intrebari/
Măcar să nu polueze categoriile serioase...

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru NOname):

Pierdere de timp si energie... oricum va aparea altul ( sau din nou el). Un lucru e sigur: site-ul nu va duce lipsa niciodata de trolli, din contra...
Din punctul meu de vedere singura solutie este aceea de a le raspunde pe masura, pana se vor plictisi!

| NOname a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

...sau de a-i ignora complet.
Un troll, când nu este hrănit cu atenție, se sufocă singur. Iar unii chiar devin (sau pretind a fi) niște oameni serioși.

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Desi sunt multi trolli obositi, nici mie nu imi place stilul lor, n-au imaginatie, zic eu, care profesez in aceasta... arta si cam stiu cum este privita treaba in tabere useri-trollihee hee sunt mai buni, decat rahateii de la trivia/amuzante. Trollii mai dau culoare site-ului. Pana la urma, ei macar se prefac ca sunt retardati, cand dam de adevarati retardati innascuti, atunci e nasol si plictisitor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Editat - bla bla blaaalalalalaa

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Fac poze si le pun pe facebookhee hee

| shadovv a răspuns:

As studia cum functioneaza sabia laser.

| 4b a răspuns:

laughingcata imaginatia frate...ce fac? paithinking iti dau coaja de banana ca cica albeste dintii si...S-A FACUT LUMINAwinking
Sanatate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

Coaja de banana mai da si luciu la incaltaminte

| pyma a răspuns:

Îi zic ăluia: Bă, s-au consumat bateriile, rezerve ai straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intreb, sa ma joc cu mortii ori ba?

| frikk a răspuns:

Pfaaa ai alunecat prea grav pe cojiile de banane si te-ai lovit la cap
laughing si ai si facut febra si delirezi "precum" geniile acuarelistite
ps: mai lasa desenele animate laughing

| AliveOne a răspuns:

Sabia laser produce lumina, nu? deci nu mai exista intuneric... ma uit in jur si ma gandesc automat la star wars!

| millyca a răspuns:

Da' acuarela prinde pe aluminiu?