| Kramerwalt a întrebat:

Exista frumos sau urat prieteni? Pentru cei care spun ca da ii rog sa-mi defineasca frumosul/uratul iar cei ce raspund negativ sa faca acelasi lucru!

18 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Gusturile nu se discuta! Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie.

| Paulla a răspuns:

Există, dar sunt două noţiuni subiective. Fiecare le vede în felul său.
Să le definim? Numai dex-ul spune destule. Frumosul trezeşte un sentiment de admiraţie, iar urâtul de dispreţ.

| Shammal a răspuns:

Exista perceptia mea, nu o sa-ti definesc insa o sa-ti spun ca ceva e frumos pentru ca mie imi place

| computerizatul a răspuns:

Nu. Sunt doar niste cuvinte invetate de oameni pentru a spune ca unele lucruri le plac, iar altele nu. Si nu toti avem aceleasi preferinte => "frumos" si "urat" nu au valoare.

| MissVamp a răspuns:

Bun deci ceva frumos e ceva bun ceva ce iti incata privirea de exempu tu poti vedea un lucru frumos dar ceilalti nu... urat este ceva ce tie iti displace ceva care nu te artrage...

| nicolici a răspuns:

Fiecare are macar un prieten fie ca e urat, frumos, grs, slab, si asa mai departehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru nicolici):

Prietenele mele sunt frumoase toate! Sa-ti fie rusine ca ti-ai facut prietenul "urat" rolling on the floor
Graso!

| nicolici a răspuns (pentru anonim_4396):

raised eyebrows

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Graso
laughing))))))

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

phbbbbt

| Kramerwalt explică (pentru Kyrie):

Da tu esti slab maestre?

| Kyrie a răspuns (pentru Kramerwalt):

17 ani, 1, 72, 56 kg

Sunt cam gras pentru inaltimea asta laughing

| Kramerwalt explică (pentru Kyrie):

Esti mai mic ca mine ma, eu am 14 am 1, 78 si 63 Kg!

| Kyrie a răspuns (pentru Kramerwalt):

Inseamna ca cade pielea dupa tine laughing

Eu sunt perfect din punct de vedere fizicwinking

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

rolling on the floordoamnee

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nuuuu de ce te-ai uitat la topicul asta laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

rolling on the flooree am mai trecut si eu pe aici s avad ce s-a mai discutat cat am lipsitlaughing)

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

E bine sa fac piata pe TPU, adun puncte laughing