| asdvfaeg a întrebat:

Hei TPU

Elita mondiala dispune de libera energie! Un proiect care capteaza gratuit energie din spatiu, in cantitatile dorite!

Ganditiva logic... Daca acei oameni detin energie gratis si infinita inseamna ca ei pot sa teleporteze obiecte, sa calatoreasca cu viteza luminii si chiar in timp!

Stiu ca suna cam copilaresc si cam SF ceea ce spun eu dar este adevarat!

voi ce spuneti? (vreau cat mai multe pareri)

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca ar detine o astfel de tehnologie, nu s-ar putea abtine sa nu si vanda energie, si atunci ar "rasufla" tot secretul si s-ar duce naibii misterul.
Ori poate au resurse nelimitate de energie si pot asculta toata ziua radioul fara sa plateasca.

| Doub a răspuns:

Ohoo, si cate si mai cate pot face.Ideea e ca ei lucreaza cu ajutorul demonilor si reusesc tot feluri de lucruri care noua ni se par imposibile.Eu sunt adepta teoriei conspiratiei si cred ca aceasta "elita" lupta pentru noua ordine mondiala.