| anonim_4396 a întrebat:

Oare exista extraterestrii

9 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Cu siguranta da. Sunt prea multe dovezi si multi martori care afirma asta. Nu pot fi ignorati.

http://video.google.com/videoplay?docid=-5980990221766439646

cami
| cami a răspuns:

In anul 1989, in Rusia, se zice ca 3 adolescenti impreuna cu niste trecatori, dar si cu locatarii din zona, au fost martorii unei adevarate...invazii a extraterestrilor.
Cercetatorii, au ramas pesimisti in ceea ce-i priveste, insa multitudinea de martori, interogati separat, dezvaluiau unele lucruri identice, cum ar fi descrierea lor... un umanoid, cu 3 ochi, inalt, verde...care a coborat dintr-o farfurie zburatoare de circumferinta 10m.

| juniper a răspuns:

Mai intrebi? 100 la 100 exista. Universul este infinit si ar fi pacat sa existam numai noi, nu-i asa? Au fost multi martori, dar si oameni care au fost rapiti de extraterestri.

| funnymantm a răspuns:

"Farfuria zburatoare" nu este nimic altceva decat un proiect facut de romanul nostru Henri Coanda. un neamt a furat planurile si in 1950 a zburat prima nava fabricata de germania. pe urma rusi si americanii au furat la randul lor prin misiuni secrete planurile.

Daca extraterestrii sunt atat de avansati sa vina pana aici chiar crezi ca se vor lasa vazuti? daca exista? da! categoric. deschide un pic ochii. am evoluat in ultimi 20 de ani cum nu am evoluat in 2000. de unde crezi ca exista tehnologia? De ce crezi ca sunt o groaza de organizatii secrete cu baza in Zona 51 din State? cum ar fi MJ12 (majestic 12). Silluete in franta si global - Illuminatii. sunt foarte foarte multe chesti ascunse. aceasta informatie am luat-o dintr-o sursa sigura.

| Onutzu a răspuns:

Cred ca da. La cat e universul de imens ar fi imposibil sa fim noi unica forma de viata.

| csintalan a răspuns:

Da nu trebuie sa mergi mai departe, decat pana la GUV la intrare dimineata vin multi,...

| vampirghimbir a răspuns:

Nu stiu cum sati zic dar anul trecut (2010)eram la tara la bunici si pe la 12 :00 am vrut sa ma duc la bae! ca pana aici! dar cand m-am uitat dupa dealuri am vazut o lumina multicolora ma gandeam ca i vreun far ceva de la discoteca da r de cola vad ca acea luminna era in jurul unei chestie albe care se tot invartea si se invartea m-am speriat dar nu am intrat in casa si am vazut ca acea farfurie inconjurata de lumini multicolore se opreste si deodata se uraca spe cer! cu viteza maxima! cand a trecut prin cer (cred) saa vazut ceva ca si cum sar fi crapat cerul! CREDEMA! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt chiar si pe TPU.nu prea le inteleg scrisul, dar incerc sa-l descifrez.si cand m-am certat cu sotia odata... vjjjjsit, pe langa mine. ce credeti ca era? O FARFURIE zburatoare.

| florinflorin a răspuns:

Da, exista extraterestri si oamenii ii vad zi cu zi daca stai treaz noaptea mult ii poti vedea dar trebuie sa ai noroc. Ii o lumina care merge repede ati inceles ca trebuie sa nu va fie frica. Ieu ieam vazut sieara o lumina albaastra sau si verde numaistiu dar nu-i misto sa ii vezi