| MrWrestleMania a întrebat:

Extraterestrii. Oare exista? Daca da, sunt un pericol pentru noi?

7 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar ei nu exista laughing
Poate si daca exista nu au fost descoperiti de oameni.
Ei poate traiesc intr-un loc al lor, unde oamenii nu stiu ca sunt.
Iar de pericol, nu stiu ce sa zic. Poate noi suntem un pericol pentru ei.Iti dai seama ce s-ar intampla daca oamenii ar descoperii extraterestrii.Le-ar face teste si experimente si le-ar distruge viata.
Chiar daca ar fi niste creaturi de pe alte taramuri, oamenii i-ar distruge fie ei rai sau buni.

| dsadasdsada a răspuns:

Eu m-am hotarat... vreau sa il intalnesc pe Paul. (Check the movie)

| Beastboy a răspuns:

Dodooodo are dreptate. ei chiar exista. poate noi suntem pentru ei niste animalute ...adica ei tot se uita la noi cum ducem razboaie, ne omoram reciproc

Răspuns utilizator avertizat
| DeUtZaTa a răspuns:

Da exista si te omoara fiindca ai intrebat.

| Shcokymzq a răspuns:

Sunt pareri pro si contra extraterestri. Eu cred ca exista da americani ii tin ascunsi. nu sunt un pericol

| Ananas2 a răspuns:

Eu cred ca exista.
dar nu cred ca sunt un pericol. nu cred ca vin acum cu pistoale si ne omoara pe totilaughing