| HaPPy_7262 a întrebat:

Oare exista "extraterestrii"? straight facestraight facestraight face. Astept raspunsuri! waitingwaiting

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Daca crezi ca Dumnezeu exista atunci ai un raspuns deoarece ingerii nu stau pe pamant.

| Dema a răspuns:

Da. Mai stii poate ei tot au internet si un TPU al lor si scriu intrebari big grinbig grin

| anuska a răspuns:

Iisuse ce intrebarerolling on the floor
de unde sa stim noi honey?
intreaba si tu NASAbatting eyelashes

| Pralină a răspuns:

Nu stiu, dar am o idee, iti dau un picior in fund si zbori in inconjorul universului, si vi si ne spui si noua ok?[p.s baga cu emoticoanele ca pentru 5 cuvinte 5 emoticoane nu ajung]

| shotocan123 a răspuns:

Da

| Pizza1Steve a răspuns:

Hmmmmm nu știm nimeni nimic despre ei se știe că ei au capul mare doi ochi mari și lați cu burta proeminentă...

| Dante_1214 a răspuns:

Mat31new m-a spart raspunsul, aseara mi-am bagat un inger in cur si am zburat spre stele, oficial sunt extraterestru!

| Iarina2003 a răspuns:

Nimeni nu poate sti ce se afla in alte galaxii.

| emberst_9111 a răspuns:

Lolrolling on the floor) poate exista in spatiurolling on the floor dar nu aicrolling on the floor

| anonimca123 a răspuns:

Eu sunt de parere ca in alta dimensiune pot exista semne de viata, însă in dimensiunea noastra nu, deoarece daca ar exista in Calea Lacteie ar fi existat demult razboaie cu scopul cuceririi lumii