| Cristinecunoscutul a întrebat:

Oare poti sa tii la cineva care te uraste sau oare poti sa urasti pe cineva care te iubeste?

Răspuns Câştigător
| MonteCassino a răspuns:

Da,de ce nu. Desi cred ca depinde de mai multe lucruri. Persoana iubita poate sa dezvolte ura pentru tine in timp ce tu ti deja la ea si vice-versa.
Indiferent de situatie, inclin sa cred ca natura umana este capabila de multe "fenomene" ce noi le putem considera ciudate.Prin fenomene inteleg niste decizii care pur si simplu vin, indiferent daca iti place sau nu.

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Din pacate, da. Asa se nasc tragediile.

| Wøodenpints a răspuns:

Da, e posibil. Aşa se nasc toţi fraierii suferinzi care se cred superiori altora pentru că ei ştiu ce înseamnă să suferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,lumea e un paradox unde totul este posibil.cu siguranta ca sunt ameni care iubesc pe cineva dar a cea persoana ofera ura si invers.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Totul poate fi posibil

| gabytza2013 a răspuns:

Da

| gabrriela a răspuns:

Cu siguranta nu, asta este imposibil.

| Clasic a răspuns:

Totul este posibil, nu?

| Isbasescu_Mirabella_1999 a răspuns:

Da, evident! o cunostinta de-a mea iubeste pe cineva care o uraste, iar acel cineva o uraste, chiar daca ea il iubeste!

| VladutCR a răspuns:

Din pacate da...