Apache
| Apache a întrebat:

Pentru cei care au citit teoriile lui Erich von Däniken ...sunteti de acord cu ele?
. sincer dupa mine, are mare dreptate!

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Din experienta iti spun ca orice teorie se duce naibii.Nu vom ramine decit cu ce traim.

| MMihai a răspuns:

Nu cunosc teoriile lui Erich von Däniken, cred am citit ceva de el în română, despre lucruri mai greu de explicat și nu ai ce să nu fi de acord, în cea ce a prezentat el acolo.

| thealchemist a răspuns:

E greu de spus. el face speculatii care au sens dar mai trebuie sa fie si admise de stiinta traditionala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vorba de publicat carti, si de aparitii pe la tembeliziuni e clar. tipului ii place sf-ul, banii si aparitiile.lui la tv.