| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți despre teoria astronauților antici? Extratereștrii antici?
Poate ați văzut serialul Ancient Aliens sau ați citit vreo carte a lui Zecharia Sitchin sau Erich Von Daniken(Amintiri deșire viitor.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ce fac ei se numeste pseudoarheologie. Prinde doar la oameni care nu cunosc istorie si arheologie.

| Theo94 a răspuns:

Paleoastronautica este o pseudostiinta.

| tudorvolcano a răspuns:

Erezia raelismului.
Nu sunt extratereștri, ci doar demoni.
Dacă vezi vreun „extaterestru", pune-l să facă semnul Sfintei Cruci, și să spună „Doamne Iisuse Hristoase, Fiul lui Dumnezeu, miluiește-mă pe mine păcătosul", și când va refuza, vei vedea că e de fapt demon.

| TomJerryTom a răspuns:

Neinteresant,n am trecut de primul episod.