| anonim_4396 a întrebat:

Poate ati auzit multe teorii despre ce se afla in centrul pamantulu. Eu unul cred ca in centrul pamantului se afla un alt pamant mai mare ca acesta, locuit cu oameni multicolori. Voi ce parere aveti?

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sigur, și luna e formată din lapte brânzos și pe cer mai zboar și o p.ă roz cu aripioare.
Bă ce oameni!

| Dmesss a răspuns:

Eu cred ca in centrul pamantului este capitala intraterestrilor si bate vantul rau de tot. Eu cred ca intraterestrii de acolo se hranesc cu oua pe gratar si coji de lubenita la tava. Se deplaseaza cu ajutorul cordonului ombilical care ii ajuta sa se catzere pe fundul marii. Vaneaza in haite de cate unu' si au un consiliu care pun la cale numai conspiratii. Dorm doar 3 ore pe minut si pot oricand sa explodeze in mici stropi de prenandez.

| andrei38 a răspuns (pentru Dmesss):

Ai luat-o razna rau Vant in centru pamantuluiI?

| DBlack a răspuns:

Ai auzit de teoria pamantului gol.ai auzit bine.dar oameni multicolori?! hehe. si da. pamantul este gol happy.

| Narcis2007 a răspuns:

Si zane, spiridusi...

| Wehrmacht a răspuns:

Nu are cum.In interiorul unui lucru mic nu incape unul mare.Oricum...stiu ca e pusa la caterinca.

| adisuper a răspuns:

Ai visat urat aseara?

| andrei38 a răspuns:

Dau funda!

| negru30 a răspuns:

In centrul pamantului - un pamant mai mare - oameni multicolori?

| andrei38 a răspuns (pentru negru30):

Care este problema?

| negru30 a răspuns (pentru andrei38):

Mai citeste odata ce ai scris - tu chiar nu realizezi - in centrul pamantului un pamant mai mare?

| Omulrational a răspuns:

Off,desenele astea ce fac din copii...

| YoYoLicious a răspuns:

Read julles verne and u will find out

| alexeanca a răspuns:

Ete lectura de sambata seara http://ro.wikipedia.org/wiki/P%C4%83m%C3%A2nt
Grea e geografia asta! http://ro.wikipedia.org/wiki/Straturile_P%C4%83m%C3%A2ntului Asta cred ca te intereseaza mai mult!

| eugenl a răspuns:

O teoria ar mai fi ca in centrul pamantului se afla un soare care tine pamanntul legat si care lumineaza o tara numita Agartha si ca locuitorii Agarthienii au descoperit armonia cu natura si ca au trecut de tehnologie, sunt de 3 metri inaltime si controleaza totul cu puterea mintii si nu se vor arata noua decat in momentul in care va fi pace generala in lume si oamenii vor fi mai buni. De la ei se spune ca ne vin stirile cu sfarsitul lumii, care e de fapt ascensiunea muritorilor pe o spira a universului catre steaua din centru care poate fi Dumnezeu, asa cum sunt si mayasii poporul care s-a ridicat inaintea noastra. Pamantul va ramane gol dupa sfarsitul lumii, iar atunci va avea loc o despartire metafizica, cei care vor suporta schimbarea se vor inalta pe treapta cu 2000 de ani lumina continua, iar ceilalti se vor afunda in intunericul vesnic, dar pot fi doar povesti care inspaimanta lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ca o sa inveti la geografie, daca nu ai ajuns inca la lectia aia.

| AprodanA a răspuns:

Serios? In centrul pamantului sa mai fie un alt pamant mai mare cu oameni multicolori? 1.Gandeste-te ca pamantul ar fi o bila de plastic transparenta.Iar,, Pamantul din centrul pamantului`` este o bila mai mare. Dupa tine bila mai mare ar incapea in cea mica? 2.In centrul pamantului este prea cald, deci nu pot trai oameni si in nici intr-un caz oameni multicolori.

| andrei38 a răspuns (pentru AprodanA):

Daca nu crezi in teoria aceasta mai bine nu mai scrii nimic.

| trasnet a răspuns:

Sincer imagineazati pamantul ca si cum ar fi capul taw

dacai ai pus o asemena intrebare acolo nu e nimic
deci nici in centrul pamantului nu-i nimic

| Elyna a răspuns:

Cati ani ai ?