| Anonymus314 a întrebat:

Problema:
m-am jucat samp.in fine, si am apasat ctrl+enter ca sa joc in window. si din greseala am dat restart la pc.si guess what?, cand se deschide PC, monitorul ramane in stand-by...si se aud 3 sunete din unitate, 1 lung, apoi 2 scurte, am citit ca s-ar putea sa fie placa video. dar nu cred...
nu stiu, o parere mi-ar fi de mare ajutor, multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexno2 a răspuns:

Hm...incerca sa il misti oleaca si sa dai vreo 2, 3 restarturi probabil nu iti incarca hardul

3 răspunsuri:
| Anonymus314 explică:

Ok, teddy.si presupun ca ai rezolvat.cum ai facut?

| Anonymus314 explică:

Nu merge asa.cu restarturile, am incercat de ...nu stiu.crek mai mult de 50 ori si nu da rezultate...

| AlexMercer a răspuns:

Ai "indus in eroare" sistemul (mi s-a intamplat si mie asa ceva)