| Lauralive a întrebat:

Ajutor! REPEDE! va rooog! Ok deci am intrat pe laptopul parintzilor ca sa instalez ceva si trebuia sa golesc memoria pentru asta.M-am dus la setari in C:/ si acolo am schimbat din greseala o setare unde era bifat si era ceva cu compressed. Iar acum cand deschid laptopul imi apa BOOTMGR is compressed. Press CTRL+ALT+DEL to restart. Am apasat dar se deschide tot la mesajul asta. Va rog idn suflet repede!
Scuzati categoria

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ce caută întrebarea ta la dragoste si sex?

| EaSports a răspuns:

Intra диспетчер задач si acolo intr-o rubrica ai sa gasesti востановление систем, apasa si totul va fi cum a fost.

| Lauralive explică:

Pai aici e cel mai citita