| alexutzu997 a întrebat:

Semnificatia unui vis : De curand a murit o persoana, iar eu am visat fratele acestei persoane, in realitate nu avea frate ci sora. Ce poate insemna?

Răspuns Câştigător
| Andrada1 a răspuns:

Te-a socat moartea lui happy iti amintesti tot timpul de el poate de aceea il visezi tongue sau poate e un semn? cine stie...

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Si eu am urinat, iar in vis am fecalizat. Ce poate insemna? E de ajuns sa stii ca-i fara insemnatate, iar pe noi nu ne preocupa lucrurile fara insemnatate, nu?

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,nu inseamna nimic, decat ca ai visat acea persoana, si'atata tot!

| Pomar a răspuns:

Frate,toata lumea care se scoala dimineata si n-are ce face isi posteaza fisele la "Stiinta si Filozofie"; duceti-va nene la timp liber sau unde vreti; ce legatura are visul tau perfect normal cu "Stiinta sau cu Filozofia?!

| WR104 a răspuns:

Nu inseamna nimic

| WR104 a răspuns:

Inseamna ca esti senzational de prost

| Măcrin a răspuns:

Inseamna ca o sa mori

| NOBODY a răspuns:

înseamnă că visezi în somn

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Acest vis poate insemna ca te considera ca pe un frate happy si prin vis a vrut sa-ti arate de acolo de unde este ca ai fost ca un frate pentru el happy

| Schmuky a răspuns:

De unde stii ca era ruda cu ea, poate ca cele 2 evenimente nu au nici o legatura...

| LovelyRose a răspuns:

Cnva vegheaza asupra ta