| anonim_4396 a întrebat:

Azi noapte am avut un vis ciudat. Am visat ca a murit bunica mea. Dupa am visat ca a murit si mama dar ea a inviat inapoi. Am visat ca sora mea avea o punga mare cu bani (monede); parca mergeam cu autobuzul, eram pe la scoala si era cu cateva colege si cu varul meu. Ce poate insemna acest vis? e ceva de bine sau de rau?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Inseamna ca esti stresata, ceva te nelinisteste si te apasa. Vezi ce probleme ai in viata si rezolva-le.
Nu inseamna ca o sa se intample ceva rau sau ceva bine, inseamna ca esti prea nelinistita si stresata. Ai grija, esti tanara si frumoasa, nu e bine sa te necajesti.

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu pare sa fie un vis cu mesaj, adica divin poate.